Ogłoszenie

Vatt'ghern pod przeniesiony! Znajdziesz nas teraz tutaj

---------------------------------------------------- ---------------------------------------------------- ---------------------------------------------------- ---------------------------------------------------- ---------------------------------------------------- ---------------------------------------------------- ----------------------------------------------------

#1 2018-02-26 22:51:46

 Millenium

Droga, z której się nie wraca

Poszukiwana pomoc przy tekście do reklamy

Jakieś pół roku temu popełniłem zwiastun vatt'gherna byście mogli wrzucić go gdzieś na grupki fejsbukowe i pozyskać więcej graczy. Mam ochotę wrócić do zabawy z montażem także potrzebuję kogoś kto wymyśli tekst do tego i może innych materiałów.

     Materiał 1, będzie mieć około 30-35 sekund (4-5 zdań czytanych przez lektora) i skupiać się na krótkim przestawieniu czym jesteśmy. Tekst stylizowany bądź nie, podrzucajcie cokolwiek, zobaczymy jak wyjdzie.

Podsyłać na PW, pozdro

Ostatnio edytowany przez Millenium (2018-02-26 22:54:30)


When I was a child I had a fever

Offline

 

#2 2018-02-27 15:04:54

 Ivan

Wieczny Ogień

Re: Poszukiwana pomoc przy tekście do reklamy

Projekt pamiętam, dzięki za ogarnianie go. W wolnej chwili pomyślę nad czymś sensownym i dającym się przeczytać. Wulf wrócił na forum więc zapewne chętnie mi pomoże, prawda Wulf?

Ale skoro zrobiłeś z tego temat publiczny to wy, drodzy gracze, również możecie dorzucać do niego swoje trzy koppery.

W sumie napisz mi też tutaj/na pw czy masz do tego jakieś nowe efekty/ujęcia, bo to trochę podyktuje nam narrację całości.


Ale nie martw się, przyjdzie zima, przyjdzie wojna, będą nowe oblężenia i grabieże.

Offline

 
POLECAMY: Herbia PBF Everold

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.siedziba-ps.pun.pl www.dzielnekobietki.pun.pl www.ententa.pun.pl www.zakochani.pun.pl www.gbforum.pun.pl