Vatt'ghern - Wiedźmin PBF

- wiedźmiński PBF

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

Vatt'ghern pod przeniesiony! Znajdziesz nas teraz tutaj

---------------------------------------------------- ---------------------------------------------------- ---------------------------------------------------- ---------------------------------------------------- ---------------------------------------------------- ---------------------------------------------------- ----------------------------------------------------

#1 2017-05-16 19:39:15

Kasimir

Dziecko Niespodzianka

Kasimir Bonieyko

Miano: Kasimir Bonieyko
Widoczny wiek: Około 35 lat
Rasa: Człowiek
Wygląd: Jego ciemną cerę, pokrywa dobrze zbudowane, młode ciało,  przykrywa blizna przechodzącą przez prawe oko. Jego nie za  piękną głowę przykrywa czarny osełedec, który leży na prawa stronę twarzy. Dolną część twarzy pokrywa zarost, zaczynający się pod nosem, a kończący się w okolicy krtani. Jego wielkie łapy pokrywają zawsze rękawiczki. Głos Kasimira wyróżnia się od innych głosów, jest bardzo niski i doniosły.  Krzaczaste brwi przykrywają szaro-zielony oczy. Na jego plecach w pochwie wisi wielki miecz wzorowany na flambergu, do skórzanego pasa przymocowane są żelazny sztylet oraz mała wyszywana sakiewka.

Pogłoski:
-Mości tu zebranych, wiecie coś może o tym jegomościu z bujną czupryną w kącie
-Ja panowie słyszałem że on dezerter i pustak jest.
-Prawda że to, karczmarz z nieopodal Novigradu powiadał nam historie kiedy znalazł tego jegomościa w lesie, nieprzytomnego zabrał do swojego siedliska i wyleczył z owych ran.
-Ja tam temu karczmarzowi nie wierze, kłamliwy jakiś, inny.
-Reasumując rozmowę o jegomościu, coś jeszcze wiecie.
-Jedyne co wiem że jest bardzo dobrym szermierzem, no i inna sprawa to to ze nie nawidzi elfów.
-No cóż panowie, jego zdrowie.


Widoczny ekwipunek
Bojowy:
-skórzana kurtka pod kurtką jest kolczuga.
-czarne spodnie
-wysokie skórzane buty
-wielki dwuręczny miecz wzorowany na flambergu
-skórzany pas z sakiewką oraz żelaznym sztyletem

Codzienny:
-biała koszula
-czarne spodnie
-wysokie skórzane buty
-skórzany pas z sakiewką oraz żelaznym sztyletem


Wierzchowiec: Stary rumak czarnej maści

Offline

 
POLECAMY: Herbia PBF Everold

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wyjazddoaustrii.pun.pl www.strzelnica-rzeszow.pun.pl www.mibm2011.pun.pl www.bakuganbattlebraweler.pun.pl www.farmacjacmumk.pun.pl