Vatt'ghern - Wiedźmin PBF

- wiedźmiński PBF

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

Vatt'ghern pod przeniesiony! Znajdziesz nas teraz tutaj

---------------------------------------------------- ---------------------------------------------------- ---------------------------------------------------- ---------------------------------------------------- ---------------------------------------------------- ---------------------------------------------------- ----------------------------------------------------

#101 2015-02-04 20:54:53

 Millenium

Droga, z której się nie wraca

Re: Pytania i propozycje

Ja proponuje zrobienie konkursu karaoke na mumblu ^.^
Jestem pewien, że władzę Novigradu znalazłyby jakąś ciekawą nagrodę dla wygranego - dzięki temu może znalazłoby się więcej chętnych.


When I was a child I had a fever

Offline

 

#102 2015-02-04 21:52:34

Myrtille

Dezerter

Re: Pytania i propozycje

Czuję się uświadomiona, thanks.

Od razu poruszę inną kwestię. Kiecki na które się dla mojej postaci zdecydowałam mają nazwy co się z niczym nikomu nie kojarzą. Mam więc być wobec nich cholernie poetycka, czy wystarczy skrótowo i podlinkować do zdjęć?

Offline

 

#103 2015-02-04 21:57:40

Licho

Okruch Lodu

Miano: Alsvid
Rasa: człowiek
Wiek: 20 — 25

Re: Pytania i propozycje

Jak tylko Ci wygodnie. Obrazowy opis zawsze jest mile widziany, ale przedstawienie konkretu w KP też zadziała — grunt, to byśmy mieli wyobrażenie, jak to wygląda.


http://i.imgur.com/oSvPbdj.png
Dhu Feain, moen Feain... | Karta Postaci  | Monety: 50

Offline

 

#104 2015-02-05 11:18:01

Vinci

Dezerter

Re: Pytania i propozycje

Ja mam jedną wielką prośbę (tak, rzadko tu zaglądam, mea culpa), ale zróbcie coś z otwieraniem linków w nowych kartach, a właściwie z brakiem tej opcji. Chcę widzieć chatboxa i jednocześnie ŚPM otwierać nowe karty. Zamiast tego, po naciśnięciu ŚPM, przechodzę ze strony głównej do ciekawiącego mnie posta. Małetoto, ale irytujące mnie osobiście.

Dziękuję za uwagę,
Wieszatiel

Offline

 

#105 2015-02-05 14:46:20

Licho

Okruch Lodu

Miano: Alsvid
Rasa: człowiek
Wiek: 20 — 25

Re: Pytania i propozycje

Mhm, prawdę mówiąc, to tutaj już trzeba prosić o pomoc Wulfryka, jeśli da się takie cuda odczynić. Przy touchpadzie albo klasycznym PPM linki działają bez zarzutu.


http://i.imgur.com/oSvPbdj.png
Dhu Feain, moen Feain... | Karta Postaci  | Monety: 50

Offline

 

#106 2015-02-05 16:56:21

Gustawek

Dezerter

Re: Pytania i propozycje

Ja jak kliknę ŚPM to normalnie w nowej karcie mi otwiera...

Offline

 

#107 2015-02-05 19:54:29

 Millenium

Droga, z której się nie wraca

Re: Pytania i propozycje

Ja miewam problemy z używaniem ŚPM, ale to może być spowodowane przeglądaniem forum na połowie ekranu i przesuwaniem widoku poziomo również za pomocą ŚPM.

Ostatnio edytowany przez Millenium (2015-02-06 14:40:14)


When I was a child I had a fever

Offline

 

#108 2015-02-14 17:04:30

Falar

Be Pe Pe

Re: Pytania i propozycje

Mi tak samo ŚPM przenosi do tematu a nie otwiera nową kartę więc muszę się użerać z PPM i "otwórz w nowej karcie" :c

Offline

 

#109 2015-02-14 17:38:31

 Millenium

Droga, z której się nie wraca

Re: Pytania i propozycje

Właśnie zdałem sobie sprawę, że najprawdopodobniej jest to wina SCM Music Playera.


When I was a child I had a fever

Offline

 

#110 2015-02-17 01:45:28

 Aishele

Sezon Burz

Miano: Burza
Rasa: człowiek
Wiek: młoda

Re: Pytania i propozycje

Ejże, kto znów mi skasował zakładkę "Pamiętniki"? Kto mi znowu ukradł mój pamiętniczek?


Najczęstszy ludzki błąd – nie przewidzieć burzy w piękny czas.
Karta Postaci  | Monety: 11 koron novigradzkich, 4 denary i 6 kopperów

Offline

 

#111 2015-02-19 21:02:03

 Aishele

Sezon Burz

Miano: Burza
Rasa: człowiek
Wiek: młoda

Re: Pytania i propozycje

Wulfryku, co powiedziałbyś na wyrównanie tych wszystkich podpisów pod avatarami (jeśli już mają się pojawiać przy postach) do lewej strony? Wyglądałyby bardziej estetycznie.

I czy wyświetlanie się takich informacji jak na przykład data rejestracji czy numer gg ze słoneczkiem w tym miejscu jest naprawdę potrzebne? Trochę się bałagan robi. Nie lepiej, żeby zostały tam same podstawowe informacje o postaci?


Najczęstszy ludzki błąd – nie przewidzieć burzy w piękny czas.
Karta Postaci  | Monety: 11 koron novigradzkich, 4 denary i 6 kopperów

Offline

 

#112 2015-02-19 21:09:31

Wulf

Granica możliwości

Re: Pytania i propozycje

Aishele napisał:

Wulfryku, co powiedziałbyś na wyrównanie tych wszystkich podpisów pod avatarami (jeśli już mają się pojawiać przy postach) do lewej strony? Wyglądałyby bardziej estetycznie.

I czy wyświetlanie się takich informacji jak na przykład data rejestracji czy numer gg ze słoneczkiem w tym miejscu jest naprawdę potrzebne? Trochę się bałagan robi. Nie lepiej, żeby zostały tam same podstawowe informacje o postaci?

Done.

Offline

 

#113 2015-03-02 18:38:21

Pamir

Be Pe Pe

Re: Pytania i propozycje

Dobry
Zauważyłem rozbieżność pomiędzy mapą świata, a mapą miasta. Mianowicie - na mapie miasta widnieje, że traktem na północ od miasta można dotrzeć do Gors Velen i Thaned - natomiast wg mapy świata znajdują się one na południe.
Chciałbym też zauważyć, że są możliwe te mapy w większych rozdzielczościach np.: http://img3.wikia.nocookie.net/__cb2013 … vigrad.PNG - widać na niej o wiele lepiej wszystkie szczegóły.
To mój pierwszy post i przepraszam, że marudzący... po prostu uwielbiam patrzeć na mapy i je dokładnie wertować... nazwijmy to zboczeniem

PS Zastanawiam się nad popełnieniem przewodnika po Novigradzie, właśnie na podstawie jego mapy. Patrząc na nią można dojśćdo bardzo ciekawych wniosków.

PPS Błędna nazwa tematu bramy w Porcie - powinna być Rybacka, Flisacza/Flisacka prowadzi do Nowego Miasta.

Offline

 

#114 2015-03-02 21:56:50

 Ivan

Wieczny Ogień

Re: Pytania i propozycje

Bry,


Żeby dotrzeć do Gors Velen bez spławu albo promu przez Pontar i tak trzeba nagiąć kawałek na północ bo najbliższy most jest na wysokości twierdzy La Valette na granicy z Temerią.
Od biedy nie można też wykluczyć przymusu drogowego nakazującego wyjeżdżać kupcom przez Wielką Bramę. Tak czy inaczej warto sprawdzić u źródła (Licho masz jeszcze skan "Tajemnic Novigradu"?)


Ps: Popełnij i wyślij do Setnika.
Pps: Faktycznie błędna, poproszę żeby się tym zająć.


Ale nie martw się, przyjdzie zima, przyjdzie wojna, będą nowe oblężenia i grabieże.

Offline

 

#115 2015-03-03 21:13:30

Licho

Okruch Lodu

Miano: Alsvid
Rasa: człowiek
Wiek: 20 — 25

Re: Pytania i propozycje

Co do Bramy, to nie ma problemu, może polecieć szybka edycja. Ale zaznaczę tylko, że mapa Novigradu, którą zamieściłam pochodzi z wiedźm