Ogłoszenie

Vatt'ghern pod przeniesiony! Znajdziesz nas teraz tutaj

---------------------------------------------------- ---------------------------------------------------- ---------------------------------------------------- ---------------------------------------------------- ---------------------------------------------------- ---------------------------------------------------- ----------------------------------------------------

#1 2017-12-18 07:32:33

Riona

Dziecko Niespodzianka

Miano: Riona
Rasa: Człowiek
Wiek: 20 lat

Riona

Miano: Riona
Widoczny wiek: około 18 lat
Rasa: człowiek

Wygląd:
Jest niska, drobna i chuda. Chuda przez wyćwiczenie, ale i w dużej mierze przez niedojadanie. Figura przypomina raczej młodą dziewczynę, niż kobietę, a co za tym idzie natura nie była była zbyt hojna, kiedy obdarowywała ją kobiecymi atutami. Nie jest z nich więc szczególnie dumna. Krok ma szybki i miękki, równocześnie bardzo cichy, niczym kot.

Regularne rysy twarzy, którą można byłoby nawet nazwać ładną, gdyby nie nieprzyjemny grymas, który zazwyczaj na niej gości. I wrogie spojrzenie jasnozielonych oczu, spod nierówno przyciętej grzywki. Policzki i nos pokryte piegami. Włosy długie, bardzo jasne, prawie białe, zazwyczaj związane w warkocz.

Nosi się prosto – często materiałowe, dopasowane brązowe spodnie, wysokie skórzane buty. Koszula ze spranym i starym, ale pięknym i widać, że niegdyś bardzo drogim, kwiecistym haftem przy kołnierzyku. Na to niebieski kubrak. Czasem znoszona, ale wciąż ładna sukienka.

Pogłoski:

- Tamta gówniara chce w karty zagrać.
- Która?
- A tamój siedzi.
- Ta co minę ma, jakby sraczki dostała?
- Ta.
- A tfu, zaraza! Raz żem widział, jak w Tretogorze starego krasnoluda tak okantowała, że chuj ostał się ino w portkach i koszuli. Tfu!
- Mogłaby mi portki zdjąć. Hehe.
- Jak ci żywot niemiły. Zaraza chędożona. Pono staremu gardło scyzorykiem rozorała.
- To przecie gówniara jest. A chłopa by miała?
- Już nie, cholera. Ale pod kiecką to pewno wielu było. Ja tam nie chcę koło niej nawet, kurwa, siedzieć. Kiesy mi żal. Tfu.


Widoczny ekwipunek: płócienna, bezkształtna torba-worek

Wierzchowiec: bułany, młody ogier

Ostatnio edytowany przez Riona (2017-12-20 12:47:20)


Karta Postaci
Monety: 200 denarów

Offline

 
POLECAMY: Herbia PBF Everold

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.dod-wow.pun.pl www.sniper.pun.pl www.rggu49.pun.pl www.dforce.pun.pl www.klazzhab.pun.pl