Vatt'ghern - Wiedźmin PBF

- wiedźmiński PBF

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

Vatt'ghern pod przeniesiony! Znajdziesz nas teraz tutaj

---------------------------------------------------- ---------------------------------------------------- ---------------------------------------------------- ---------------------------------------------------- ---------------------------------------------------- ---------------------------------------------------- ----------------------------------------------------

#1 2014-12-08 16:47:55

Licho

Okruch Lodu

Miano: Alsvid
Rasa: człowiek
Wiek: 20 — 25

Przedstaw się

Temat na zapoznanie się i przedstawienie innym graczom, zapraszamy!


http://i.imgur.com/oSvPbdj.png
Dhu Feain, moen Feain... | Karta Postaci  | Monety: 50

Offline

 

#2 2015-03-12 11:57:06

 Adrien

Be Pe Pe

Re: Przedstaw się

Och, jeszcze nikt tego nie zrobił? W takim razie będę pierwszy. ;]

Jestem Adrien, człowiek rasy białej, wiek jest bardzo nieistotny (a nuż kiedyś będzie Wam dane go poznać).
Myślę nad dołączeniem do gry, ale najsampierw zobaczę, co i jak. ;]

Tak, to tyle.

Offline

 

#3 2015-03-12 19:47:08

Taudiel Re Vaard

Dezerter

Re: Przedstaw się

Witamy w takim razie i zapraszamy do rozglądania, a także napisania KP. ;)

Offline

 

#4 2015-04-18 14:24:29

 Honbart Cereza

Dezerter

Re: Przedstaw się

Witam, jakoś nikt się tu nie przedstawia ale pomyślałem że skoro mam tu pograć sobie trochę, a nikt mnie nie zna to się jednak przedstawię.
Damian, lat 20, w ch*j szczęśliwy z tego powodu maturzysta ;d
Moje ulubione uniwersa to wszelkie postapo, wiedźmin, saga pieśni lodu i ognia, seriale np; gra o tron, breaking bad, the walking dead.
Lubię się wczuwać w średniowieczne klimaty, zdarza mi się nawet słyszeć że powinienem się urodzić w tamtej epoce ;d
Miłośnik survivalu, podróżowania, militari, outdooru, kobiet i alkoholu ;d

Offline

 

#5 2015-04-18 23:02:18

 Ivan

Wieczny Ogień

Re: Przedstaw się

Jestem Trey, jak zobaczysz to wiej.


Ale nie martw się, przyjdzie zima, przyjdzie wojna, będą nowe oblężenia i grabieże.

Offline

 

#6 2015-04-19 16:40:35

Gustawek

Dezerter

Re: Przedstaw się

Gustaw. Lat dziewiętnaście. Mieszkam w Warszawie, jestem ze Wschodu. Konserwatysta, monarchista, nie-kuc. Wielki fan rodzimych klimatów (Wiesiek, Jakub Wędrowycz itp.), przedkładam romantyzm nad pozytywizm. Z seriali także lubię GoT (ten sezon zapowiada się słabo), serial o Wieśku oceniam wyżej niż większość osób, Braeking Bad też spoko, ale Better Call Saul zrobił na mnie większe wrażenie. Lubię historię, fascynuje mnie okres krucjat i wczesne średniowiecze. Za "chińskimi bajkami" nie przepadam, zachodnie bajki aprobuję.

Offline

 

#7 2015-05-28 16:51:13

Werhandi

Dezerter

Re: Przedstaw się

W sumie... tego... no, siedzę tu od czasu jakiegoś raczej jako milczący obserwator (hoho, stalking!) i wypadało by się w końcu przedstawić.
Aśka aka. Baranek, lat... "naście" i przy tym zostańmy, wszak kobiet się o wiek nie pyta. Miłośniczka fantastyki wszelakiej (głównie rodzimej), skandynawskiego kryminału i filozofii. Zakochana we wczesnym średniowieczu i Młodej Polsce, początkujący gryzipiórek. Poza tym, czas marnuję głównie na oglądaniu seriali- aktualnie Salem i Gry o Tron (na przekór wszystkim, nie pogardzam nowym sezonem). Do serialu o wiedźminie mam dziwny sentyment i do czwartego czy piątego odcinka nawet mi się on podobał.

Offline

 

#8 2015-06-19 14:28:58

 Castor

Dezerter

Re: Przedstaw się

Pewnie kompletnie nikt mnie tu jeszcze nie zna, więc postanowiłem się oficjalnie przedstawić. Jestem Castor, chciałbym powiedzieć że pseudo zaczerpnąłem od mitologicznych braci, Castora i Polluxa, ale tak naprawdę wziąłem go z filmu Face/Off z Mikołajem Klatką i Jankiem Travoltą (Z resztą, mój e-mail to castorgravestroy, przy czym Graves to postać z LoL-a :) ). Mam lat... "dzieścia" i przy tym zostańmy... ku*wa, tylko dwadzieścia kończy się na -dzieścia, macie mnie.
Wiem, że ludzie kochają określać i porządkować innych, dlatego wam pomogę i nie powiem, że lubię wszystko. Lubię słuchać praktycznie każdego rodzaju metalu i rocka, choć Slipknot to moja górna granica tolerancji, więc pewnie żaden ze mnie metal. Do polskiego rapu czuję wstręt, choć Bisz to jest mój mentor i jedyna osoba na polskiej scenie muzycznej, którą mogę słuchać z przyjemnością (głównie przez prawdziwe teksty). Gry to moje życie, każde, czy komputerowe, czy planszowe, czy gry wyobraźni. Patrząc na poprzednie komentarze, zakładam, że trochę się wyróżniam pod względem literackim. Lubię poczytać dobrą książkę, ale tylko wtedy, gdy wiem na 100% że mi się spodoba. Nie lubię tracić czasu. Każda lektura szkolna była we mnie wmuszana, dlatego żadna z nich nie leży w gronie lubianych przeze mnie, za wyjątkiem Kamieni na Szaniec, Dywizjonu 303 i Zbrodni i Kary. Z innych książek: Działa i Komandosi z Navarony, Igła, Dallas '63, Chudszy, Wszystkie przygody Sherlocka Holmesa, OCZYWIŚCIE Wszystkie książki o wiedżminie, łącznie z opowiadaniem Droga, z której się nie wraca, Dzieła Tolkiena, Harry-Pottery (jak byłem młodszy, od 11 roku życia przeczytałem każdą część po kilka razy, Ostatnio próbowałem 1 część i wydawała mi się ), Pieśni Lodu i Ognia. To i kilka innych, o których zapomniałem, to nie są ulubione książki. To są książki, które KIEDYKOLWIEK przeczytałem. A każda z nich była zajebista, właśnie dzięki temu, co napisałem wyżej. Ubóstwiam tematykę II Wojny Światowej w jakiejkolwiek dziedzinie sztuki, choć to z pewnością był straszny okres dla ludzkości. Uwielbiam wszystkie możliwe światy fantasy, sam nawet stworzyłem jeden, ale o tym kiedy indziej. To chyba wszystko. Do zobaczenia na sesji.

Offline

 

#9 2015-11-26 18:05:14

 Halfdan

Coś więcej

Miano: Sigurd z Kaedwen, kupiec
Rasa: Ludzie
Wiek: 34

Re: Przedstaw się

Moja postać to miejscowy bartnik-gwałciciel z upodobaniem do stręczycielstwa, tortur, najemnictwa oraz, naturalnie pszczelarstwa.

Wszystko to samo, co  Honbart Cereza. Z jednym wyjątkiem, że ja jestem studentem, a nie maturzystą. Reszta to w sumie cytat, który mógłbym użyć. Lubię więc średniowiecze, postapo, militaria. Biorę często udział w imprezach ASG, różnorakich LARPach (ale takich, gdzie przykładowo w starych ruinach przez dwa dni siedzę w jednym pokoju przy dużym stole i obraduję z grupą ludzi, myśląc, jaką frakcję zaatakować, kogo sprzedać, a potem dwie godziny latam z otulinowym nożem i karabinem na kulki, nie tych, co ludzie przebierają się za orków).

Lubię czytać bardzo. Według mnie Słowacki wielkim poetą nie był. Był nim natomiast Mickiewicz. Dubstepy Akermańskie pozdro. Życie codzienne na studiach jest średnie - wolałbym być bohaterem jakiegoś filmu bądź książki. Nie wiem, być najgorszym czarodziejem w świecie Hogwartu, być synem jakiegoś lorda w Westeros, by potem zostać drugim Big Fingerem (if you know what i mean). Mógłbym też na stałe wtopić się w Old Town.

Old Town - największy w europie konwent postapo, mający miejsce w Polsce. Jestem tam członkiem jednej z najważniejszych frakcji, która zazwyczaj trzyma władzę. Nie mamy prawie w ogóle regularnych jednostek, jak inni (niektóre frakcje mają jakieś oddziały tarczowników w ochraniaczach futbolowych, albo inne takie). My jesteśmy Shperacze - słowo, trucizna i technologia. Wasze jutro to nasze wczoraj - serdecznie polecam każdego lipca w Stargardzie Szczecińskim.


Zwykł być nazywany Rodowitym Sępem, Chciwym ścierwem zachodu, Niehonorową plagą zdrady, Zdrajcą narodów, Szacunek monetą wyrabiającym, Niemiłym wszelkim cnotom, Zniesławionym imieniem, Parszywym Kłamcą, Jadowitym Mówcą i Obrazą dla domeny króla


http://i.imgur.com/QanTF98.jpg

Offline

 

#10 2016-08-02 00:11:05

Wulf

Granica możliwości

Re: Przedstaw się

Cześć, jestem Wulfryk. Niezmiernie miło mi przedstawić Wam moją postać.

Offline

 

#11 2016-08-02 00:20:09

 Aishele

Sezon Burz

Miano: Burza
Rasa: człowiek
Wiek: młoda

Re: Przedstaw się

Cześć, Wulfryku, mam nadzieję, że się polubimy!


Najczęstszy ludzki błąd – nie przewidzieć burzy w piękny czas.
Karta Postaci  | Monety: 11 koron novigradzkich, 4 denary i 6 kopperów

Offline

 

#12 2016-08-31 14:26:12

Milva

Be Pe Pe

Re: Przedstaw się

Jestem szczerze zaskoczona tym, że nikt dotąd na forum poświęconym wiedźmakowi nie zajął nicku "Milva" i nie musiałam szukać nowego xd

Także tego, mam 17 lat, jestem miła, fajna i wspaniała, lubię wiedźmina i coś tam jeszcze
Mam nadzieję, że zagrzeję tu miejsca przez jakiś czas

Offline

 

#13 2016-08-31 16:16:35

Szczur

Kwestia ceny

Miano: Griffin
Rasa: Człek
Wiek: Około trzydziestki

Re: Przedstaw się

Nick czekał specjalnie na Ciebie. Widzisz jak fajnie? Rozsiądź się, napij się żytniej i pisz KP!


Karta Postaci  | Monety:   12 novigradzkich koron

Dla Temerii zrobię wszystko. Nawet się skurwię.

Offline

 

#14 2017-01-22 15:51:10

 Muihre

Be Pe Pe

Re: Przedstaw się

Cześć, jestem Muihre, mam 19 jesieni, lubię bić uzbrojonych ludzi i przebierać się za Setnika jak nikt nie widzi.


Karta Postaci w trakcie... | Monety: 150

Kto sobie rano posta strzeli, dzionek cały się weseli.
Ivan

Offline

 

#15 2017-01-31 20:36:57

 Kris

Coś więcej

Miano: Zigg
Rasa: Krasnolud
Wiek: 65

Re: Przedstaw się

Cześć, jestem Kris, moja postać Zigg lubi się urżnąć w trzy dupy, nie próbowała tylko przepłynąć morza na kurwich dupach. Po za tym możecie mówić mi Krzysiek, niedawno skończyłem 21 wiosen, jestem studentem Inżynierii Danych, lubię Wiedźmina, cała saga obowiązkowo przeczytana i cała seria gier ukończona. Na ogół mieszkam w Zielonej Gorze, z racji studiów, a tak to pochodzę z Dolnego Śląska, wieś niedaleko Czech, ma rondo jak coś to pytać :P Zawsze chętny do pogadania o dupie maryni


Karta Postaci  | Monety: 1 novigradzka korona

Offline

 

#16 2017-05-03 22:54:08

 Hattusili

Dziecko Niespodzianka

Miano: Imbram Starling z Nott
Rasa: Człowiek (Nordling)
Wiek: 25

Re: Przedstaw się

No witam. Wrodzona gadatliwość każe mi wypełnić codzienny limit napisanych i wypowiedzianych słów, toteż pozwólcie mi się przedstawić.

Nazywam się Krzysiek, obecnie pomieszkuję w Krakowie z racji studiów i dalszych planów, tutaj też się urodziłem, w związku z czym za rodowitego Krakusa mogę pozować (dowód tak mówi!). W rzeczywistości wychowałem się w Dębicy, administracyjnie zachodnie Podkarpacie, kulturowo i historycznie wschodnia Małopolska. Jeśli ktoś z drogich was użytkowników, kiedykolwiek zahaczy o te miejscowości, niech mnie rychło powiadomi, trza wyjść na piwo!

Studiuję inżynierię chemiczną na Politechnice Krakowskiej, planuję doktoryzowanie się i pozostanie w spektrum może i mało płatnej, ale dla mnie bardzo pociągającej kariery akademickiej. Ot powołanie dydaktyczne i naukowe, a może też trochę młodzieńcza głupota i idealizm.

Wiele lat spędziłem zakompleksiony z powodu, że lubię fantasy, no wiecie, bo to hehe bajki przecież ot, nie dla dorosłych. Teraz staram się pogodzić sam ze sobą i realizować w tym co lubię. Proza życia!

Zainteresowania? Nauka, przemysł :). Fantastyka, zwłaszcza klasyczne średniowieczne fantasy i kosmiczne sci-fi, cyberpunk, steampunk. Ostatnio próbuję realizować się w elektronice i zgłębiać historię kraju Hatti.  Zahaczam o gry fabularne i staram się zrealizować literackie ambicje. Trzymajcie kciuki!

No. Jestem gadatliwy. Nie wstydzę się tego, a wręcz bezwstydnie realizuję.  Zresztą napisałbym coś więcej jeszcze, ale wzywa mnie tworzenie KP. Szalom!

Ostatnio edytowany przez Hattusili (2017-05-04 00:14:35)


Karta Postaci | | Monety: Pięć koron novigradzkich, a raczej ich równowartość w drobnych nominałach.

Offline

 

#17 2017-05-04 00:38:13

Wulf

Granica możliwości

Re: Przedstaw się

Bierz kubek żytniej i siadaj przy ławie!

Offline

 
POLECAMY: Herbia PBF Everold

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.nakacu.pun.pl www.f1-transmisjeonline.pun.pl www.metal-damage.pun.pl www.gloria-victis.pun.pl www.preity.pun.pl