Vatt'ghern - Wiedźmin PBF

- wiedźmiński PBF

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

Vatt'ghern pod przeniesiony! Znajdziesz nas teraz tutaj

---------------------------------------------------- ---------------------------------------------------- ---------------------------------------------------- ---------------------------------------------------- ---------------------------------------------------- ---------------------------------------------------- ----------------------------------------------------

#1 2016-12-11 02:28:44

 Ivan

Wieczny Ogień

Terra ex machina - rekrutacja i organizacja

http://i.imgur.com/fGl37ck.png

http://i.imgur.com/Yem15xZ.png


Nim znękany Lud Północy zdążył ochłonąć po ostatnim incydencie w okolicach Oxenfurtu i jego skrzętnie tuszowanym przez lokalne władze i czarodziejów następstwach, niebo nad Temerią rozjarzyło się blaskiem tysiąca umierających gwiazd. W całej Wyzimie nie było wtedy nikogo, kto zmrużył by wtedy oczy a przez kilka godzin środek nocy był jasny niczym bezchmurny letni poranek. Wieści, zarówno te prawdziwe jak i nieprawdziwe, rozeszły się błyskawicznie. Zupełnie jak przed wieloma laty, trakty zaroiły się gońcami, a rozstaje ogłoszeniami i zleceniami. Ludzie, uczeni i niedouczeni przebąkiwali o powrocie dawnej klątwy, o elfich partyzantach, zwiastunach wojny i w końcu o drugiej koniunkcji. Choć miasto i jego najbliższe tereny zostały objęte zwiększoną ilością patroli, tabuny wszelkiej maści awanturników, hultajstwa i ciekawskich waliły hurmą do Wyzimy, chcąc na własne oczy przekonać się o prawdziwości plotek...


Szykuje się nam druga przygoda pomiędzy forami, tym razem we wspólnej zabawie uczestniczyć będą z nami koledzy z Everold PBF. Razem z tym postem otwieramy rekrutację dla tutejszych graczy.

Wziąć udział może każdy użytkownik naszego forum o statusie gracza. Prowadzanie swoją postacią dozwolone, dopuszczalne są jednak okolicznościowe karty postaci, które należy wysyłać do Setnika. Na potrzeby eventu mogą ograniczać się one do samej kartoteki oraz krótkiej kilkuzdaniowej historii postaci wraz ze skróconym opisem jej umiejętności.

Termin nadsyłania kart: 18 grudnia i ani dnia dłużej. Liczba chętnych: do czterech graczy. W przypadku uzyskania kompletu, termin wysyłania podań może ulec skróceniu.

Chęć wzięcia udziału zadeklaruj w poście poniżej. Powodzenia na szlaku!


Ale nie martw się, przyjdzie zima, przyjdzie wojna, będą nowe oblężenia i grabieże.

Offline

 

#2 2016-12-11 13:47:56

 Ren

Mniejsze zło

Miano: Elenora Yarrid
Rasa: półelfka
Wiek: około dwadzieścia

Re: Terra ex machina - rekrutacja i organizacja

Ja się zgłaszam!

Tylko pytanie - biorąc moją postać, muszę zakończyć jej przygodę czy to się dzieje tak jakby w alternatywnym świecie?


Karta Postaci  | Monety: 20 novigradzkich koron

Offline

 

#3 2016-12-11 14:38:34

 Ivan

Wieczny Ogień

Re: Terra ex machina - rekrutacja i organizacja

Ren napisał:

Tylko pytanie - biorąc moją postać, muszę zakończyć jej przygodę czy to się dzieje tak jakby w alternatywnym świecie?

Nie musisz, rzecz dzieje się w nieokreślonym czasie. Wątki w Novigradzie zostają bez zmian.


Ale nie martw się, przyjdzie zima, przyjdzie wojna, będą nowe oblężenia i grabieże.

Offline

 

#4 2016-12-11 20:27:35

 Yoel

Coś więcej

Miano: Belle
Rasa: elfka

Re: Terra ex machina - rekrutacja i organizacja

To ja się zgłaszam. Chyba że będzie ktoś bardzo chętny, dla kogo zabraknie miejsca, to zrezygnuję :P


http://i.imgur.com/GpVicNP.jpg
100 denarów
>mówi lekko zachrypniętym głosem<
>EVENT: aktualnie zasłonięte uszy i lewe, fioletowe oko<

Offline

 

#5 2016-12-12 00:49:20

Lis

Mistrz Gry

Miano: Physalis
Rasa: Człowiek
Wiek: 20 - 25

Re: Terra ex machina - rekrutacja i organizacja

Ja też bardzo chętnie bym coś podziałał w tym temacie. Tylko jeszcze nie wiem, czy jako Lis, czy może stworzę inną postać, specjalnie na tę okazję. Wstępnie proszę mnie liczyć.


Karta postaci  | Monety: 9 novigradzkich koron

Offline

 

#6 2016-12-14 06:26:12

Szczur

Kwestia ceny

Miano: Griffin
Rasa: Człek
Wiek: Około trzydziestki

Re: Terra ex machina - rekrutacja i organizacja

Em. Ja to nie wiem, ale jak można się na krzywego ryja wepchnąć, to macie Szczura.


Karta Postaci  | Monety:   12 novigradzkich koron

Dla Temerii zrobię wszystko. Nawet się skurwię.

Offline

 

#7 2016-12-27 22:27:46

 Ivan

Wieczny Ogień

Re: Terra ex machina - rekrutacja i organizacja

Zgłoszenia przyjęte, wszystkich zainteresowanych informuję, że z powodu małej obsuwy zabawę zaczniemy po nowym roku. Do tego czasu nadal macie możliwość nadsyłania ewentualnych kart postaci stworzonych na potrzeby eventu.


Ale nie martw się, przyjdzie zima, przyjdzie wojna, będą nowe oblężenia i grabieże.

Offline

 

#8 2017-01-15 23:19:28

 Yoel

Coś więcej

Miano: Belle
Rasa: elfka

Re: Terra ex machina - rekrutacja i organizacja

Od czasu gdy się zgłosiłam sporo uległo zmianie, w związku z czym rezygnuję z udziału w evencie. Zwalniam miejsce, więc pewnie ktoś będzie mógł je zająć. Życzę miłej gry wszystkim jej uczestnikom :)


http://i.imgur.com/GpVicNP.jpg
100 denarów
>mówi lekko zachrypniętym głosem<
>EVENT: aktualnie zasłonięte uszy i lewe, fioletowe oko<

Offline

 

#9 2017-01-17 00:14:08

 Merkucjo

Przybysz z Everold

Re: Terra ex machina - rekrutacja i organizacja

Dostałem cynk od Vitava i Ren, że jest jeszcze wolne miejsce, jeśli tak to z chęcią zgłaszam się na event (postacią z Everold).


"Tell me what you regard as your greatest strength, so I will know how to undermine you. Tell me of your greatest fear, so I will know which I must force you to face. Tell me what you cherish most, so I will know what to take from you. And tell me what you crave, so that I might deny you."

Offline

 

#10 2017-01-22 19:07:56

 Ivan

Wieczny Ogień

Re: Terra ex machina - rekrutacja i organizacja

Towarzysze gracze. Dziękuję za Wasze dotychczasowe pokłady cierpliwości. Nie przerywajcie wydobycia, gdyż zapotrzebowanie na nią pod koniec semestru jest nadal wysokie. W międzyczasie zapraszamy do integrowania się podczas offtopu lub do zadawania pytań, na wszystkie odpowiemy możliwie szybko i wyczerpująco. Pozdrawiam i polecam, Pierwszy Sekretarz Ivan.


Ale nie martw się, przyjdzie zima, przyjdzie wojna, będą nowe oblężenia i grabieże.

Offline

 

#11 2017-03-26 18:30:54

 Ivan

Wieczny Ogień

Re: Terra ex machina - rekrutacja i organizacja

Pojawił się kolejny odpis, standardowo kłaniam się za cierpliwość i zapraszam do kontynuowania wątku. Ten temat służy od teraz także sprawom organizacyjnym, także w razie pytań, można je umieszczać bezpośrednio poniżej.


Ale nie martw się, przyjdzie zima, przyjdzie wojna, będą nowe oblężenia i grabieże.

Offline

 
POLECAMY: Herbia PBF Everold

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.esperanna.pun.pl www.informatykaiekonometria.pun.pl www.shaman-king-forever.pun.pl www.narutoshinobifighterz.pun.pl www.fragnatic.pun.pl